Po - Pá: 9:00 - 18:00

So-Ne Zavřeno

+420 702 008 801

Telefon

info@hodinovazena.cz

E-mail

Reference

Reference

Jsme příliš mladá firma na to, abychom tu vypsali dlouhosáhlý seznam referencí, ale něco za sebou již máme, zde vám tedy přinášíme reference od některých našich vážených klientů, kteří souhlasili se zveřejněním, a my jim za to děkujeme!


Z pochopitelných důvodů nezveřejňujeme jména našich klientů.

Úklid soukromé domácnosti na Praze 1

"Jsem pracovně velmi vytížen a často nechávám úklid své domácnosti na víkend, nerad se ovšem vracím po pracovním dni do domácnosti kde není zcela uklízeno. Přemýšlel jsem tedy o nějaké "paní do domácnosti" na občasný úklid.

Shodou okolností mi moje kolegyně přinesla letáček se službami Hodinové Ženy. Řikal jsem si, že přesně toto hledám, a že službu vyzkouším. Dohodli jsme se na schůzce, sdělil jsem Hodinové Ženě své představy a nároky, a již po prvním úklidu jsem byl velice spokojenej. Zakoupil sem měsíční balíček úklidu a teď se vždy vracím do uklizené domácnosti"


Úklid v účetní firmě na Praze 4

"S přibývající prací zbývalo čim dál méně času na úklízení našich kanceláří, a tak jsme hledali firmu, která se o úklid postará. Zcela náhodou jsem se dozvěděla o Hodinové Ženě, která mě navíc zaujala svým přístupem. Hodinovou Ženu jsem kontaktovala, dohodli jsme podrobnosti, a s úklidem jsem již něco přes půl roku maximálně spokojená."

Úklid komerčně obytného domu v ul. na Strži Praha 4

"Zrekonstruovali jsme před nedávnem komerční a zároveň obytný činžovní dům, hledal jsem tedy někoho na úklid a údržbu společných prostor a komerční části objektu.

Kamarádka mi doporučila Hodinovou Ženu, sympatickou mladou paní, která u ní již 2 měsíce pravidelně úklízela domácnost a zařizovala doplňkové služby. Řekl jsem si, že zkusím jednorázový úklid a uvidíme jak se Hodinová Žena osvědčí. Po několika hodinách úklidu jsem byl velice překvapen se stavem i přístupem Hodinové Ženy. Navázali jsme tedy pravidelnou spolupráci a jsem rád, že starost o úklid a údržbu můžu nechat na někom jiném."

Image

Telefon: +420 702 008 801

© Copyright 2024 Hodinová žena. Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek Sklenicka EU