Reference

Jsme příliš mladá firma na to, abychom tu vypsali dlouhosáhlý seznam referencí, ale něco za sebou již máme, zde vám tedy přinášíme reference od některých našich vážených klientů, kteří souhlasili se zveřejněním, a my jim za to děkujeme!
Z pochopitelných důvodů nezveřejňujeme jména našich klientů.

Úklid soukromé domácnosti na Praze 1

"Jsem pracovně velmi vytížen a často nechávám úklid své domácnosti na víkend, nerad se ovšem vracím po pracovním dni do domácnosti kde není zcela uklízeno. Přemýšlel jsem tedy o nějaké "paní do domácnosti" na občasný úklid.

Shodou okolností mi moje kolegyně přinesla letáček se službami Hodinové Ženy. Řikal jsem si, že přesně toto hledám, a že službu vyzkouším. Dohodli jsme se na schůzce, sdělil jsem Hodinové Ženě své představy a nároky, a již po prvním úklidu jsem byl velice spokojenej. Zakoupil sem měsíční balíček úklidu a teď se vždy vracím do uklizené domácnosti"Úklid v účetní firmě na Praze 4

"S přibývající prací zbývalo čim dál méně času na úklízení našich kanceláří, a tak jsme hledali firmu, která se o úklid postará. Zcela náhodou jsem se dozvěděla o Hodinové Ženě, která mě navíc zaujala svým přístupem. Hodinovou Ženu jsem kontaktovala, dohodli jsme podrobnosti, a s úklidem jsem již něco přes půl roku maximálně spokojená."

Úklid komerčně obytného domu v ul. na Strži Praha 4

"Zrekonstruovali jsme před nedávnem komerční a zároveň obytný činžovní dům, hledal jsem tedy někoho na úklid a údržbu společných prostor a komerční části objektu.

Kamarádka mi doporučila Hodinovou Ženu, sympatickou mladou paní, která u ní již 2 měsíce pravidelně úklízela domácnost a zařizovala doplňkové služby. Řekl jsem si, že zkusím jednorázový úklid a uvidíme jak se Hodinová Žena osvědčí. Po několika hodinách úklidu jsem byl velice překvapen se stavem i přístupem Hodinové Ženy. Navázali jsme tedy pravidelnou spolupráci a jsem rád, že starost o úklid a údržbu můžu nechat na někom jiném."© 2013 Hodinovazena.cz | Veronika Horáková | Tel: +420 773 928 827 | Mail: info@hodinovazena.cz
webdesign - Jakubskalicky.cz

Naše služby


Naše hodinové ženy jsou pečlivě vyškoleny, prověřeny a kontrolovány.

Jsme si zcela vědomi toho, jak je pro Vás citlivé a intimní, svěřit úklid Vaší domácnosti jiné ženě. S ohledem na Vaše soukromí přistupujeme k našemu poslání. Zjištěním Vašich potřeb, přání a nároků počínaje, na míru šitému výběru hospodyně (dle vašich požadavků) a zpětnou vazbou o Vaší spokojenosti konče.

Hospodyně jsou kontrolovány vedením, samozřejmě po domluvě s Vámi.
Naši práci se snažíme dělat naplno, víme, že bez dobrých referencí není možné obstát. To je jeden z důvodů proč si vybrat na úklid domácnosti právě naše hodinové ženy - můžeme Vám slíbit, že každý požadavek, připomínku a přání se budeme snažit splnit ke spokojenosti Vás, našich klientů.To je naše filozofie, kterou se snažíme zprostředkovat i naším hospodyním. Vašim potřebám a zvyklostem se přizpůsobíme tak, aby péče o Váš domov a pohodlí nebyla pro Vás přítěží, ale ulehčením. Našim cílem je zbavit Vás zbytečných starostí s úklidem domácnosti - jsme Váš partner a Váš pomocník, který znásobí Vaši životní kvalitu.

Proč si vybrat úklidové služby od nás?


Řekněte dost otravnému úklidu

Hodinová žena nabízí své služby v Praze a jeho okolí. Naše hodinové ženy jsou pečlivě vyškoleny, prověřeny a kontrolovány. Uklízíme v domech a bytech našich klientek a klientů a pomáháme se všemi domácími pracemi, které potřebujete, a na které nemáte čas nebo Vás obtěžují.

Trápí Vás představa, jak se po náročném dnu vracíte do bytu, který v každodenním shonu nestihnete uklidit? Již týdny nemáte vyžehlené prádlo? Také potřebujete umýt okna, vyčistit koberce a sedačku, protože v sobotu přijede vzácná návštěva? Ale kde vzít na úklid domácnosti čas?!

Starosti s úklidem domácnosti nechte nyní na nás! Sdělte nám Vaše představy a přání a my Vám zajistíme jak pravidelný úklid domácnosti, tak generální, či kompletní hospodyňské služby. Stačí nás pouze kontaktovat a my se již o vše postaráme.